lt  . en  . ru 
Onkologija ir enzimų terapija spausdinti

Enzimų terapija – pagalba onkologiniams ligoniams

 

Daugiau kaip prieš 50 metų austrų profesorius Maksas Wolfas sugebėjo išgryninti enzimus iš natūralių produktų, tokių kaip ananasas, papaja, veršelių kasa.

Sisteminė enzimų terapija šiandiena – tai tikslingai sudarytų augalinės ir gyvulinės kilmės hidrolizinių enzimų derinių vartojimas įvairių susirgimų gydymui.

 

Kokiose srityse naudojama enzimų terapija visame pasaulyje?

-Lėtinės uždegiminės ligos, pvz., trofinės opos
-Viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų uždegimai (sinusitai, tonsilitai, faringitai, laringitai, otitai, bronchitai, pneumonijos)
-Uždegiminės virškinamojo trakto ligos (kolitas, opines koltias, lėtinis pankreatitas, baltymų malasorbcijos sindromas)
-Šlapimo išskyrimo sistemos ir moters bei vyro lyties organų ligos (cistitai, glomerlonefritai, prostatitai, mastopatijos)
-Traumos, pooperacinės būklės
-Po spindulinio gydymo sergant onkologinėmis ligomis
-Kraujagyslių ligų gydyme
-Sąnarių, sausgyslių, raumenų skausmai ir uždegimai.

 

Esant onkologinėms ligoms, piktybinams navikams enzimų terapija šiandiena atveria didžiules gyydmo galimybes:

-Kaip papildoma terapija, siekiant sumažinti chemoterapijos pašalinius efektus ir pagerinti onkolginių pacientų gyvenimo kokybę
-Kaip papildomą terapiją, siekiant sumažinti spindulinės terapijos inicijuotą uždegimą ir edemas
-Kaip papildomą terapiją po chirurginės inetrvencijos, siekiant sumažinti edemas ir pagreitinti žaizdų gijimo procesą
-Kaip ppaildomą terapiją, mažinant leukocitų sulipimą, infiltraciją, stimuliuojant jų fagocitozę, mažinant eksudato klampą.

 

PATVIRTINTA ENZIMŲ TERPIJOS INDIKACIJA: RADIOTERAPIJOS IR CHEMOTERAPIJOS SUKELIAMO NEPAGEIDAUJAMO POVEIKIO LENGVINIMAS.

-Radikalus vėžio gydymas pažeidžia ne tik naviką, bet ir visas greitai besidauginančias organizmo, visų pirma - imuninės sistemos - ląsteles.
-Dėl gausaus ląstelių žuvimo organizmas susiduria su imunoreguliacijos pažeidimais, atsiranda imunosupresija, priklausomai nuo audinių veiklos pobūdžio atsiranda įvairūs šalutiniai poveikiai.
-Enzimai- biomoduliatoriai.
-Mažina ankstyvuosius, bet ir redukuoja vėlyvus pažeidimus.

 

Enzimų terapija gerina organizmo būklę po cheoterapijos ir švitinimo radiacija, skatina organizmo gynybines galias, veikdama imuninės sistemos ląstelių aktyvumą, tuo pačiu metu mažindama dėl ląstelių aktyvumo susuidariusių ir jų gynybos funkciją praradusių medžiagų kiekį.

 

Enzimų terapija – tai vaistas, o ne maisto papildas.

 

Maisto papildų poveikis vėžiu sergančiųjų gyvenimo kokybei iki šiol nėra įrodytas. Nėra ne tik aiškių įrodymų, bet ir saugos bei efektyvios dozes patvirtinimų.

Medikai rekomendoja tik įrodymais pagrįstą gydymą.

 

Enzimų terapija - tai vaistas, pagrįstas moksliniais įropdymais

 

Spindulinei ir chemoterapijai yra jautresnės greitai besidalijančios ląstelės, kurioms priklauso ne tik navikinės, bet ir imuninės ląstelės. Todėl siekiant suanikinti navikines ląsteles, žūsta ir imuninės ląstelės. Irstant ląstelėms, susidaro daug toksinių irimo produktų, kurie nuodija organizmą, slopina imuninę sistemą. Sisteminė enzimų terapija, skiriama spindulinio gydymo ir chemoterapijos metu ne tik sumažina priešnavikinio gydymo šalutinius reiškinius, pagreitina toksinių produktų pašalinimą, bet ir aktyvina imuninį reaktyvumą prieš likusias navikines ląsteles, infekciją

 

 

Plačiau skaitykite:http://mucos.lt/kokiu-susirgimu-metu-padeda-sistemines-enzimu-terapijos-preperatai/sistemine-enzimu-terapija-onkologijoje-196